MAN Truck & Bus Service MAN

uniTRUCK

SIA “Unitruck” –  kopš 2004.gada nodarbojas ar kravas automašīnu, piekabju, meža tehnikas un industriālās tehnikas remontiem un apkopēm. 12 remonta boksos strādā pieredzējuši darbinieki, kuri veic transporta līdzekļu sagatavošanu tehniskajai apskatei, nepieciešamos ikdienas remontus un apkopes. Uzņēmums veic dzinēju, pārnesumkārbu, hidraulisko, pneimatisko un elektrisko sistēmu diagnostiku un remontu. Veicam dažādas tehnikas pārbūves un agregātu uzstādīšanu. Mūsu klientiem ir pieejama diagnostikas līnija, plaša automazgātuve, kā arī nožogota un apsargāta autostāvvieta. Katram mūsu veiktajam darbam un uzstādītajai rezerves daļai tiek dota garantija.

Misija un vīzija?

SIA “Unitruck” ir kļuvis par pārstāvi vairākām ārzemju kompānijām:

 • No 2006. gada uzņēmums veic SISU kravas automašīnu garantijas remontus un apkopes.
 • 2010. gadā noslēgts sadarbības līgums par garantijas remonta un apkopju veikšanu GREMO harvesteriem un forvarderiem.
 • 2011. gadā SIA „Unitruck” kļuva par SP Maskiner harvestera galvu pārstāvi Latvijā.
 • No 2015. gada veicam garantijas remontus un apkopes MAN kravas automašīnām un pārstāvam somu harvestera galvu ražotāju Kone-Ketonen Latvijā.
 • 2016. gadā uzsākta sadarbība ar somu uzņēmuma  KESLA ražoto hidromanipulatoru, šķeldotāju, harvestera galvu pārdevēju Latvijā.  SIA “Unitruck” ir BPW un SAF oficiālais servisa punkts Latvijā ar tiesībām veikt garantijas remontus un apkopes.
 • 2018.gadā uzsākta sadarbība ar austriešu piekabju ražotāju Schwarzmuller par piekabju tirdzniecību un pēcpardošanas apkopēm, kā arī uzsākta aktīva JYKI kokvedēju piekabju tirdzniecība.
 • ?

  Lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, uzņēmums ir veicis lielas investīcijas dažādu iekārtu un instrumentu iegādē. SIA “Unitruck” ir pieejama autodiagnostikas līnija, kurā var pārbaudīt transportlīdzekļa vispārējo stāvokli, kā arī veikt bremžu pārbaudi. Uzņēmumā iespējams pārbaudīt balstiekārtas brīvkustības ar vācu ražotāja MAHA bremžu stendu un brīvkustību testeri. Ir iespēja veikt riteņu ģeometrijas pārbaudi ar zviedru uzņēmuma JOSAM lāzera stendu. Veicam automašīnu kompjūterdiagnostiku ar MAN – cats un TEXA kompjūterdiagnostikas iekārtām. Ar itāļu kompānijas SPIN iekārtu tiek veikta vieglo automašīnu, kravas automašīnu, meža tehnikas un lauksaimniecības tehnikas gaisa kondicionēšanas sistēmas diagnostika un remonts. Dažādu mezglu un iekārtu tehniskie urbumi tiek atjaunoti ar itāļu kompānijas SIR Meccanica iekārtu.

  SIA “Unitruck” 2013. gadā tika atvērta jauna un plaša rezerves daļu noliktava, kurā ir pieejamas oriģinālās rezerves daļas MAN un SISU automašīnām, BPW asīm, Kesla hidromanipulatoriem un Gremo meža traktoriem, kā arī citu marku automašīnām. Tāpat ir pieejams arī plašs alternatīvo ražotāju rezerves daļu klāsts visām populārākajām auto markām (Scania, Volvo, DAF, Mercedes-Benz u.c.), SAF,  ROR asīm un citai tehnikai. Ja nepieciešamās rezerves daļas nav pieejamas mūsu noliktavā, piegādāsim vajadzīgo visīsākajos termiņos un par labākajām cenām.

  SIA “UNITRUCK”
  izstrādājis SIA DATNET