MAN Truck & Bus Service MAN
Info
+371 20 010 137

KONE-KETONEN

KETO harvestera galvas ir izstrādātas profesionālā komandā pēc jaunākajām tehnoloģijām. KETO harvestera galvas ir pieejamas astoņās izmēra kategorijās: KETO-51, KETO-100, KETO-150, KETO-500, KETO-600 un KETO-800, tāpat arī Eco Supreme sērija un KETO Forst Eco, kas ir pēdējie Kone-Ketonen izstrādātie produkti.

Piemērotas harvestera galvas ir pieejamas dažādām bāzes mašīnām, piemēram, lauksaimniecības tehnikai un meža traktoriem, kā arī ekskavatoriem.

KETO harvesteru galvas ir vieglas attiecībā pret efektivitāti un ir piemērotas gan retināšanai, gan kailcirtēm. To izturību veido izstrādātā hidraulika un unikāla padeves ruļļu konstrukcija, kas nebojā koku. KETO harvestera galvas, ieskaitot padeves ruļļu sistēmu, rāmja struktūru un hidraulikas sistēmu, ir aizsargātas ar dučiem starptautisku patentu. Neskaitot Skandināvijas valstis, KETO harvesteru galvas ir iekarojušas stabilu vietu arī Austrālijas, Kanādas, Vācijas, Apvienotās Karalistes, Japānas, Jaunzēlandes, Amerikas Savienoto Valstu un Spānijas tirgos.

Vairāk par kompāniju: www.kone-ketonen.fi

SIA “UNITRUCK”
izstrādājis SIA DATNET